Web sitenizin Google'de ilk sayfanın üst sıralarında yer alması internet ticaretinin %90'ıdır. Bu sıralamaya sahip olabilmek için web sitenize SEO çalışması yaptırmanız gerekmektedir. İlimiz Denizli SEO çalışmalarında önde gelen Haşem İnternet Hizmetleri müşterilerimize en uygun SEO çözümlerini sunmaktadır.

SEO Nedir?
İngilizce bir terim olan "search engine optimization" kelimelerinin baş harflerinin kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı olarak ise "Arama Motoru Optimizasyonu" olarak dilimize çevrilmiştir. SEO çalışması web sitenizin erişilebilirliğini arttırmak ve sitenizi ziyaret edecek bireylerin aradığı sayfalara hızlı bir şekilde ulaşıp aradığı ürün veya hizmet hakkında bilgi edinebilmesini, hatta temin etmesini kolaylaştırmak adına yapılan çalışmaların tümünü kapsamaktadır.

Firmanızın web sitesini ziyaret edenlerin %95'in üzerinde bir kısmı sitenize arama motorları sayesinde ulaşmaktadır. Yine bunun büyük bir bölümü ise Google üzerinden gelmektedir.

Daha kolay anlaşılabilir olması için basit örnekler ile sizlere arama motorlarından gelecek olan ziyaretçilerin değerinden bahsedelim. Her Hangi bir ürüne/hizmete ihtiyaç duyan internet kullanıcısı arama motorlarından istediği ürünün/hizmetin adını yazarak arama yapar. Çıkan sonuçlarda ilk sıralardan başlayarak alt sıralara doğru giderek istediğini bulmaya çalışır bulur ve temin eder.

Bu durum da satışını yaptığınız ürünün veya hizmetin anahtar kelimelerinde üst sıralarda olmak sitenize hem daha fazla ziyaretçi getirecek hemde satışlarınız artacaktır. Bir kelime için yapılan aramada ilk sayfada çıkan sitelerin tıklanma oranları aşağıda yazılmıştır.

1. sıra – %42
2. sıra – %11
3. sıra -% 8
4. sıra -% 6
5. sıra -% 5

Bu yüzdelere bakıldığında anahtar kelimenizde SEO çalışması yaptırdığınızdan 1. sırada olmanız sektörünüzün nerede ise yarına hakim olduğunuz anlamına gelmektedir.

Google SEO Optimizasyonunun Size Katkıları Neler Olacak?

- GoogleSEO çalışmaları ile şirketiniz, markanız, web siteniz internette hem daha kolay bulunmaya hem de tanınmaya başlayacak.
- Artan ziyaretçi sayısı daha fazla telefon, daha fazla talep maili daha fazla müşteri ve satış demektir.
- GoogleSEO yatırımı kendi yatırım harcamasını döndürmesi kesin olan istisnai bir reklam yatırımıdır.
- GoogleSEO ile yapacağınız yatırım ömür boyu faydalanacağınız, sizi artan internet reklam maliyetlerinden kurtaracak çok önemli bir çalışmadır.
- Bizimle ya da başka bir firma ile, ama acilen SEO çalışması yaptırarak internetten yer kapınız. Geleceğe yatırım yapın çünkü her gün GoogleSEO yapmak zorlaşıyor çünkü yerler kapılıyor!

Haşem İnternet Hizmetleri olarak web sitenizi ve anahtar kelimelerinizi inceleyip, rakiplerinizin sitelerini detaylı olarak analiz ettikten sonra uygun SEO çözümleri ile arama motorlarında üst sıralarda olmanız için uygun çözümler üretmektedir.

Denizli SEO alanında yaptığımız çalışmalarımızı ve referanslarımı bizler ile iletişim kurarak veya ofisimize gelerek bilgi alabilir, web sitenizi ilk sıralarda yer alması adına yapılacak olan çalışmaların süreci ve işleyişi konusunda SEO Uzmanı personellerimiz ile görüşebilirsiniz.

• Site içi Optimizasyon
• Site içi Hiyerarşik Link yapısı
• Anahtar Kelime Analizi
• Sektörel Rakip ve Altyapı Analizi
• Yazılım ve Tasarım Desteği/Düzenlemeleri
• Arama Motorlarına Kayıt
• Site Dışı SEO Çalışmaları
• Sitenize Ait SEO Altyapısı Oluşturulması
• Backlink İnşaası
• Sosyal Medya Optimizasyonu
• Google SEO Eğitimleri
• Haftalık/Aylık Raporlama
• Aylık Değerlendirme Toplantıları
*Tamamen firmamız tarafından geliştirilmiş olan SEO Stratejileri ve SEO Teknikleri ile, yine tamamen firmamıza ait SEO Altyapısı ile üst düzey SEO Çözümleri!